Alfa Romeo 4C Satış Fiyatı

4c satis Alfa Romeo 4C Satış Fiyatı

2013 yılı sonuna doğru satışa çıkacak olan yeni 4C’nin satış fiyatı açıklandı. Sadece 3 bin 500 adet üretilecek bu özel otomobil 55 bin Euro’dan satışa çıkacak.

İlk kez Cenevre Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkarılan model, genlerinde barındırdığı spor otomobili ruhunun İtalyan tasarımıyla birlikte mükemmel teknik detayları ve maksimum sürüş keyfi ile çok iddialı geliyor.

Alfa Romeo tarihinde önemli izler bırakan ikonik modellerin geleneksel detaylarını barındıran 4C, güçlü motoru ve yuvarlak hatları ile dikkat çekiyor. Kompakt bir araba olarak tasarlanan aracın 4 metrenin altında uzunluğu, 2.4 metrelik dingil mesafesi ve 118 cm’lik yüksekliği hem performans hem de çeviklik adına 4C’ye çok şey kazandırıyor. Araçta, Giulietta Quadrifoglio Verde’de de kullanılan ve daha sonra 4C için alüminyum blok ile yenilenen 235 beygir güç üretebilen 1.7 litrelik 4 silindirli turbo benzinli motor ve sportif çekiciliği artıran egzoz sistemi bulunuyor.

Alfa Romoe 4C, Modena’da bulunan Maserati fabrikasında üretilecek. Alfa Romeo’nın küresel büyüme planlarında önemli bir yeri olan ve son iki yılda önemli ödüllere layık görülen aracın ilk teslimatları 2014 yılında gerçekleşecek.


Aranan İlanlar:alfa romeo 4c fiyat listesi,alfa romeo 4c fiyatları
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>